П`ятниця, 24.05.2019, 18:23
Bag Big Bag

Замовити мішки поліпропіленові ви можете у нас, вказавши потрібні вам параметри

Мішок Мішок цукровий
Параметр Значення чи варіанти Параметр Значення чи варіанти
вантажопідйомність 50 – 70 кг
вантажопідйомність 50 – 70 кг
 щільність  62 – 90 гр/кв.м.
 щільність 62 – 90 гр/кв.м.
ширина 55 см ширина 55 см
висота 105 см висота 96 см
 додатково
 додатково
є внутрішня поліетиленова вкладка
Телефон: +380 (44) 379-20-27
     +380 (66) 703-83-80,
    Олександр

1. Мішки поліпропіленові

Поліпропіленові мішки - надійна і практична тара, яка знаходить застосування в багатьох областях. Поліпропіленові мішки мають наступні переваги: висока міцність, стійкістю до багаторазових вигинів стирання, добрі діелектричні властивості, високий опір до дії киплячої води, лугів, органічних розчинників, широкий діапазон температур застосування мішків (-70 до + 70 ° С), стійкість до гниття. Отже, купуючи поліпропіленовий мішок, ви дбаєте безпеку вашого вантажу. У поліпропіленових мішках дуже легко транспортувати гранульовані матеріали, продукти харчування і багато іншого. Щоб запобігти висипанню вмісту, необхідно, зшити шию мішка.

Поліпропіленовий мішок успішно використовується для зберігання і транспортування різних сипучих продуктів і товарів. Діапазон тарного використання поліпропіленових мішків включає в себе: продукти харчування, корми, будівельні матеріали, добрива, хімікати, полімери, різні сипучі матеріали. Поліпропіленові мішки можуть бути різного розміру, вантажопідйомності, з різною щільністю і мати різний вигляд.

Мішки з поліпропілену значно дешевші, ніж з інших матеріалів (джут, льон). Поліпропіленові мішки стали лідерами в області продажів, завдяки своїй низькій ціні й зручності у використанні. Поліпропіленові мішки є нетоксичними і не виділяють шкідливих речовин! Для всмоктуючих сипучих сільськогосподарських продуктів використовують мішки з поліетиленовим вкладишем, щоб волога не потрапила всередину.

2. Історія поліпропіленових мішків

У 1960, мішки з поліпропіленової тканини виробляли в Сполучених Штатах і заповнювали їх піском. Наповнені піском поліпропіленові мішки захищали американських солдат під час війни, а також використовувались на всій території Сполучених Штатів для боротьби з повенями. З часом, мішки з поліпропіленової тканини почали виробляти і продавати для зберігання і переміщення сухих вантажів, а також для Державного департаменту сільського господарства для експорту зерна до країн, які мали потребу в харчах.

На відміну від паперових мішків, мішки з поліпропіленові не були чутливі до проколів. Це економило витрати вантажовідправника через втрати продукту і втрати мішка під час перевезення, а, отже, забезпечило проникнення на ринок цього виду тари.

3. Сучасні різновиди поліпропіленових мішків

Поліпропіленові мішки можуть витримувати різну вагу, від найменших, 5 кг до 50 кг. Мішки виготовляються з первинної білої сировини, але потім шляхом додаванням вторинної сировини і барвників, можуть отримати сірий або зелений відтінок, хоча це не впливає на їх міцність. Великі мішки поліпропіленові, використовують для упаковки та транспортування сипучих вантажів. Висока завантаженість поліпропіленових мішків такого розміру, а саме 75 кг дозволяє перевозити не тільки об'ємні, але й важкі товари. Також великі поліпропіленові мішки популярні під час транспортування пуху або пір'я.

Для зберігання і транспортування сільськогосподарської продукції обов'язковою вимогою є екологічні та нетоксичні матеріали. Саме з-за цеї переваги поліпропіленових мішків, їх широко використовують в сільському господарстві. У таких мішках пакують, транспортують чи зберігають пшеницю, крупу, борошно, цукор та інші сипучі продукти.

Для отримання різних продуктів зберігання поліпропіленові мішки наділяють певними характеристиками. Розглянемо, наприклад, поліпропіленовий мішок для продуктів харчування, таких як крупи, він повинен бути легше, ніж борошняний мішок, але мішок для борошна повинен бути щільнішим, ніж для круп. При використанні поліпропіленових мішків для упаковки цукру, необхідно враховувати, що такий мішок повинен мати поліетиленовий вкладиш, який допоможе запобігти потраплянню вологи в продукт. Крім того, для поліпропіленових мішків, використовуваних у сільському господарстві, важливі такі властивості, як стійкість до гниття і висока ударна міцність. Вміст поліпропіленових контейнерів може "дихати" через забезпечену мікроперфорацію. Продукти в цьому пакеті зберігаються довше.

Поліпропіленові мішки широко використовуються для упаковки і транспортування хімічних речовин (хімікати, мінерали, добрива), бо матеріал не боїться органічних розчинників, лужного середовища, а також стійкий до розкладання.

Зберігання сипучих будівельних матеріалів не можна уявити без використання поліпропіленових мішків. Пісок, цемент, гіпс, керамзит, гравій упаковані в поліпропіленові мішки, тому що матеріал має високу міцність, щоб запобігти потраплянню вологи всередині мішок ламінують. Будівництво та ремонт супроводжується утворенням великої кількості сміття та будівельних відходів і поліпропіленовий мішок найкращий для їх прибирання, з високою міцністю, високою вантажопідйомністю та можливістю повторного використання, що значно економить гроші. Так що можна сміливо сказати, що поліпропіленові мішки дуже потрібні й зручні у всіх областях господарства.

Поліпропілен переробляється і має ідентифікаційний номер "5".

Copyright MyCorp © 2019

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz