Неділя, 21.04.2019, 15:42
Bag Big Bag

Замовити біг бег ви можете у нас, вказавши потрібні вам параметри

Параметр Значення чи варіанти Параметр Значення чи варіанти
вантажопідйомність вкажіть напр. 1 т, 1.2 т.
ширина вкажіть напр. 90×90 / 92×92 / 95×95 см
транспортувальне оснащення вкажіть напр. 2 петлі чи 4 петлі
чи 4 стропи
висота вкажіть напр.130 / 160 / 200 см
завантажувальна конструкція вкажіть напр. верх відкритий чи фартух чи клапан вивантажувальна конструкція вкажіть напр. дно закрите чи клапан
Телефон: +380 (44) 379-20-27
     +380 (66) 703-83-80,
    Олександр

1. Біг беги

Гнучкі контейнери, біг-беги це промислова тара, вироблена з гнучкого матеріалу, яка призначена для перевезення і зберігання різного роду вантажів і матеріалів, що мають сипучу консистенцію, такі як пісок, добрива і гранули пластика. М'які контейнери застосовуються в хімічній, харчовій, будівельній і багатьох інших промислових галузях. У них можна транспортувати й зберігати борошно, сіль, цукор, різні крупи, макаронні вироби, зерна кави, добрива, щебінь, пісок, хімічні речовини, цемент — всі види дрібно- й середньодисперсного сухого, сипучого матеріалу. Купити мішки за оптимальною ціною Ви можете у нас.

Біг-беги найчастіше виготовлені з товстого плетеної поліетилену або поліпропілену. Мішок біг-бег, призначений для транспортування однієї тонни матеріалу, буде сам важити всього 5–7 кг. Транспортування і вантаження здійснюється або на піддонах або піднявши його за петлі. Біг-беги зроблені з однією, двома або чотирма підйомними петлями. Розвантаження проводиться легко через спеціальний отвір в нижній поверхні.

Біг-беги виготовляються відповідно до вимог клієнтів. Можливі варіанти з однією, двома, чотирма ручками, різна насипна місткість від 500 кг до 2 тонн. Крім того, на вибір можуть бути контейнери з різними здібностей навантаження й вивантаження: у мішка може бути верхній і нижній клапан, він може перебувати збоку або ж у мішка може бути дно, що розкривається. Упаковка може бути пофарбована, з логотипом, написами. У нашій компанії, клієнт отримає консультацію фахівця, яка допоможе з'ясувати які характеристики біг-бегів найкраще відповідають конкретному способу роботи. У нашій компанії постійно зростають об'єми виробництва й асортимент. Це дає нам можливість знижувати ціну на біг-беги. Контроль якості, сертифікація, відповідають найвищим, що дозволяє бути впевненими в надійності продукції.

2. Історія біг-бегів

Хоча мішок біг-бег був розроблений ще в кінці дев'ятнадцятого століття і потім був забутий. Початкові варіанти конструкції контейнера застосовувалися для транспортування полістиролових речовин у відкритому вагоні поїзда або на автомобілі. Конструкція м'якого контейнера являла собою два металевих ковпаки, які з'єднувалися між собою прогумованою оболонкою. Так само у нього були чотири вушка, за допомогою яких можна було захоплювати його маніпуляторами навантажувача. Біг-бег мав два люки, розвантажувальний і навантажувальний, нагорі й у днищі. Ціна біг-бега такого типу була досить високою.

Біг-бег потім знову повернувся до використання у 1940-х на початку п'ятдесятих. Ці попередники теперішніх м'яких контейнерів були виготовлені з полівінілхлоридової гуми й зазвичай використовувались в гумовій промисловості для транспортування сажі для використання в якості зміцнювального наповнювача різноманітних гумових виробів.

У 1960-х коли отримало свій розвиток виготовлення поліпропілену в поєднанні з новими досягненнями у ткацтві, об'ємні гнучкі мішки, як ми їх знаємо сьогодні, з'явилася на світ і швидко були прийняті у використання великим спектром нафтових і хімічних компаній для зберігання і транспортування порошкоподібних і гранульованих продуктів.

Під час нафтової кризи середини 1970-х років, коли гнучкі контейнери біг-беги дійсно вступили в свої права для транспортування величезних кількостей цементу на Близькому Сході з усієї Європи для швидкого розширення нафтовидобувних країн. У своєму зеніті, понад 50000 метричних тонн цементу тоді поставлялося кораблями на щотижневій основі, щоб прогодувати величезну будівельну програму.

Нині біг-беги транспортують більше ¼ млрд тонн продукції на рік і використовується для обробки, зберігання та переміщення товарів, таких різноманітних, як зернові, порошкові хімічні речовини і корм для тварин. З параметрами до 3 м³ і здатність навантаження, від ½ тонни до двох тонн, м'які контейнери є економічно ефективними, легкими в переробці та ідеально підходять практично для будь-яких сипучих гранул, порошку, або пластівців. Біг-беги, також розробляються для зберігання та фільтрації рідких продуктів.

Їжа та інші товари поставляються повітрям у важкодоступні райони; села, розташовані на великій висоті на острові Реюньон (Франція) біг-бегами кожні два тижні. У Таїланді та в Північній Америці, біг-беги використовуються для захисту від повеней. Наповнені гравієм чи піском вони виступають в якості захисту від осколків працівників ООН або інших міжнародних організацій у конфліктних зонах, таких як Афганістан. Подекуди біг-беги використовують для захисту від падіння каменів зі схилів.

3. Сучасні різновиди біг-бегів

Нині існує не менше двох тисяч різних патентів на біг-бег контейнери. Хоча можна побачити все більше число патентів для конкретного виду мішка для зберігання і транспортування, принципових відмінностей між ними нема. У кожному з них є оболонка, вкладиш чи без нього і кілька пристосувань, передбачених у рукаві або люці чи бічній кишені для документів. При виробництві м'якого контейнера, залежно від його призначення і навантаження, можуть бути використані матеріали різної міцності, які іноді мають різні властивості, може бути кілька шарів матеріалу. Виробничий процес починається з плавлення поліпропілену, який згодом стане матеріалом біг-бегу, "скелетом" майбутньої упаковки. Далі йде крій та шиття матеріалу. Потім йде флексографія — нанесення малюнка, тексту на поліпропіленову тканину.

Основні форми сьогоднішнього контейнера — циліндр і коробка. Загалом, у всьому світі, і в Україні, а основний матеріал виготовлення біг-бегу це поліпропілен або поліетиленова тканина, в різних варіантах, з або без ламінування, зі світлостабілізацією або термостабілізацією. Іноді використовується капронова або лавсанова тканина. Big Bag перекладі з англійської означає "великий пакет", "рюкзак", "мішок". По суті, це мішки, контейнери для транспортування та зберігання товарів у промислових масштабах. Тим не менш, у приватному секторі, сільському господарстві, будівництві великі мішки будуть корисні: багато жителів села воліють купити біг-бег замість покупки великої кількості 50-кг мішків. Ціна біг-бегів насправді набагато нижча, ніж вартість необхідної кількості 50-кілограмових мішків аналогічної вантажності.

Оскільки ми говоримо про великі навантаження (від 0.5 до 3 тонн), вимоги до якості м'яких контейнерів біг-бег, повинні бути високими. Від надійності залежить не тільки безпека продукції та фінансів, а й життя, здоров'я та безпека працівників. Ось чому впроваджена система сучасного управління якістю, наявність міжнародних сертифікатів і відповідає європейським стандартам якості. Залежно від типу поліпропіленового контейнера й умов експлуатації його коефіцієнт безпеки становить 5–8 раз.

Наша компанія рада запропонувати Вам м'які контейнери біг-бег, у тому числі оптовими партіями. З урахуванням різних вимог замовника, починаючи від самого варіанта контейнера, який може бути 1-, 2- і 4-стропним, його місткість, вантажопідйомність, варіації завантажувальної та вивантажної конструкцій, які можуть бути клапани, фартухами, отворами, і так далі, і закінчуючи нанесенням флексографічного малюнку.

Наша компанія не тільки відповідає найвищим стандартам якості, що пред'являються до виробників, але й гарантує надійність: кожен м'який контейнер біг-бег робиться вручну на відповідному обладнанні. Продавці-консультанти допоможуть вам підібрати оптимальний варіант. Ціни на м'яких контейнери ми тримаємо прийнятними. Телефонуйте нам, прийдіть і ви будете задоволені!
Copyright MyCorp © 2019

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz